Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język
Filtry
Wycieraczka  100x50 cm ACO z polimerobetonu z rusztem ocynkowanym
Wycieraczka 100x50 cm ACO z polimerobetonu z rusztem ocynkowanym

Magazyn: 10 szt.

Cena: 380,07 zł /szt. 467,49 zł z VAT
szt.
zobacz więcej
Wycieraczka 75x50 cm ACO z polimerobetonu z rusztem ocynkowanym
Wycieraczka 75x50 cm ACO z polimerobetonu z rusztem ocynkowanym

Magazyn: 11 szt.

Cena: 302,82 zł /szt. 372,47 zł z VAT
szt.
zobacz więcej
Wycieraczki i doświetlacze
 
Wycieraczki i doświetlacze to kategoria, w której znajdą Państwo elementy dodatkowe, znajdujące zastosowanie w powstającym budynku i ułatwiające jego codziennie użytkowanie. Wycieraczki ułatwią utrzymywanie czystości wewnątrz nieruchomości, a doświetlacze pomogą w doprowadzeniu większej ilości światła do piwnic i podpiwniczeń.
 
Produkty te wykorzystywane mogą być nie tylko w budynkach jednorodzinnych, ale również w nieruchomościach wielorodzinnych i w budynkach użyteczności publicznej. Cechą doświetlaczy jest ich trwałość oraz łatwość montażu. Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku zbyt małej ilości światła dochodzącego do wnętrza piwnicy przez okno.
 
Oferta naszego sklepu pozwala Państwu na kupienie trwałych produktów pochodzących od renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi materiałami i składania zamówień przez Internet. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości, jakie pojawić się mogą przed zakupem.
Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl