Realbud.com
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język
Filtry
Monozłącze 1 kolano
Monozłącze 1 kolano

Dostępność: Zapytaj o produkt

Producent: Wojtex
Cena: 61,80 zł /szt. 76,01 zł z VAT
Monozłącze 2 kolana
Monozłącze 2 kolana

Dostępność: Tak

Producent: Wojtex
Cena: 66,95 zł /szt. 82,35 zł z VAT
szt.
zobacz więcej
Monozłącze pod gazomierz
Monozłącze pod gazomierz

Dostępność: Zapytaj o produkt

Producent: Emix
Cena: 60,00 zł /szt. 73,80 zł z VAT
Szafki i monozłącza
 
Każda instalacja gazowa wymaga zastosowania odpowiednich elementów, które spełniać będą wymogi bezpieczeństwa oraz będą trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.
 
W tej kategorii znajdą Państwo monozłącze pod gazomierz oraz monozłącza z jednym i dwoma kolanami, które pozwalają na prosty i szybki montaż gazomierza. Monozłącza są elementem, który skutecznie niweluje naprężenia mechaniczne oddziałujące na to urządzenie.
 
Oferujemy również szafki gazowe o wymiarach 60x60x25 dostępne w dwóch kolorach. Szafki te służą do obudowy węzła przyłącza gazowego.
 
Każdy z produktów dostępny jest od ręki w korzystnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na szafki i monozłącza wykorzystywane w instalacjach gazowych. Oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów i cechują się doskonałą jakością wykonania. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego - nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące asortymentu i rozwieją wątpliwości, jakie pojawić się mogą przed zakupem.
Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl