Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język
Filtry
Producent
Stormbox dno skrzynki
Stormbox dno skrzynki

Magazyn: 114 szt.

Producent: Pipelife
Cena: 41,42 zł /szt. 50,95 zł z VAT
szt.
zobacz więcej
Stormbox łącznik do skrzynek
Stormbox łącznik do skrzynek

Magazyn: 1049 szt.

Producent: Pipelife
Cena: 0,38 zł /szt. 0,47 zł z VAT
szt.
zobacz więcej
System rozsączający
 
Systemy rozsączające to instalacje, których celem jest gospodarowanie nadmiarem wody gromadzącej się pod wpływem opadów deszczu lub występującej w gruncie. Ich zastosowanie jest wskazane w przypadku powierzchni utwardzanych, których obecność utrudnia wchłanianie opadów przez glebę. System rozsączający pozwala na retencjonowanie i bezciśnieniowe rozprowadzanie oraz rozsączanie zebranej wody w gruncie.
 
Nadmiar wody, która trafia do systemów rozsączających pochodzić może z dachów, parkingów, ulic, placów, jezdni czy terenów zielonych. Woda ta za pomocą rynien i rur spustowych trafia do studzienek z osadnikiem, skąd wędruje do skrzynki rozsączającej. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na odpowiednie rozprowadzenie nadmiaru wody z terenu nieruchomości.
 
Oferowane przez nasz sklep produkty cechują się wysoką wytrzymałością i łatwością montażu. Dostępne w tej kategorii elementy pozwalają na zakup kompletnej skrzynki rozsączającej. Jeżeli zechcą Państwo dowiedzieć się więcej o tych i innych produktach dostępnych w naszym sklepie, to zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.
Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl