Vinkelslip GWS 9-125 S 900 W, fi 125
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Tekniska data
| Nominell effekt | 900 W |
| Olastningshastighet | 2 800 – 11 000 min-1 |
| Uteffekt | < td >450 W|
| Slipspindelgänga | M 14 |
| ? skivor | 125 mm |
| Verktygsm?tt (bredd) | 73 mm |
| 280 mm | |
| Verktygsm?tt (höjd) | 100 mm | tr>
| Vikt | 1,9 kg |
| Switch | 2-vägs | < /tr >
Information om buller och vibrationsemissioner
| Ljud tryckniv? | 93 dB(A) |
| Ljudeffektniv? | 104 dB(A) | < /tr >
| K-mätfel | 3 dB |
Segment
| Segment | Sm? vinkelslipmaskiner Heavy Duty-program | E-postmottagaresegment | Metal |
Positionering
- < li>900 W effekt för krävande uppgifter!
Användarfördelar
- Högre slip-/skärprestanda tack vare högt vridmoment och 900 W effekt li> < li>Den högsta användarkomforten i denna klass av verktyg tack vare den ergonomiska designen och handtagets storlek perfekt anpassad för handen
- L?ng livslängd även under sv?ra förh?llanden och under belastning p? grund av den h?llbara strukturen och h?llbarheten komponenter li>
- M?ngsidighet av applikationer och möjligheten att använda ett brett utbud av tillbehör tack vare hastighetsförvalsfunktionen
Teknisk data
| Längd: | 280 mm |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0.601.396.102 |
| Producent: | Bosch |
| EAN-kod | 3165140861038 |
| Tillverkarens index: | 0.601.396.102 |
| Vikt: | 1,5 kg |
