Vinkelslip GWS 22-230 JH 2200 W, fi 230
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Tekniska data
| Nominell effekt | 2.200 W |
| Vridhastighet utan belastning | 6.500 min-1 |
| Slipspindelgänga | M 14 |
| Huvudhandtag | Rak |
| ? skivor | 230 mm |
| Vikt | 5,2 kg |
| Switch< /td> | Trikontroll |
Information om buller och vibrationsemissioner
| Ljudtrycksniv? | 93 dB(A) |
| Ljudeffektniv? | < td>104 dB(A)|
| K-mätfel | 3 dB |
| Segment |
|
Positionering
- Effektiv kvarn för krävande arbete li> < /ul>
Fördelar för användaren
- Effektiv 2 200 W Champion-motor garanterar snabba arbetsförlopp
- Exceptionellt praktisk p? grund av sin l?ga vikt
- Rotationssäkert skydd – p?litligt skydd för användaren vid slipskivans brott
Teknisk data
| EAN-kod | 3165140559720 |
| Tillverkarens index: | 0.601.882.M03 |
| Vikt: | 5,2 kg |
| Längd: | 515 mm |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0.601.882.M03 |
| Producent: | Bosch |
