Vägkant 20x30x100 cm
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Den viktigaste aspekten för KAMAL i byggbranschen är kvalitet. Det är därför de har utrustat sitt eget laboratorium med ett antal p?litliga och multifunktionella enheter, som de använder för att ständigt kontrollera kvaliteten p? r?varor och färdiga produkter. Dessutom driver Kamal ett kvalitetsledningssystem som är kompatibelt med ISO 9001:2008-standarden, för vilket ett certifikat har utfärdats fr?n Lloyd's Register Quality Assurance Limited.
Teknisk data
| Bredd: | 0,3 m |
| Producent: | Kamal |
| Färg: | grå |
| Tjocklek: | 20 cm |
| Vikt: | 135 kg |
| Längd: | 100 cm |
| Höjd: | 0,2 m |
| Längd/djup: | 1 m |
