Ull 2 cm Takskiva 2400x1200 mm; 0,033 W/mK; 20,16 m2/paket; 8 paket/pall
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Glas mineralullskiva för platta tak. Det är det översta lagret i setet "Golden Roof". ? 0,033 W/mK.
Teknisk data
| Insida: | 101260020 |
| Utanför: | Är över |
| EAN-kod | 0,033 W/mK |
| Tillverkarens index: | 20,16 m2/paket |
| Färg: | 8 paket/pall |
| Vikt: | 1,2 m |
| Antal på pall: | 0,25 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 2,4 m |
