UNO universalstift fi10x36mm, förpackning om 20 st
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Funktioner och fördelar
- rekommenderas för okända underlag och utnyttjade h?l
- kort längd möjliggör effektiv användning i tunna väggar
- unik geometri garanterar maximal expansion och vidhäftning till marken
- 100 % säkerhet för förankring som är ett resultat av den unika uppdelningen av stiftet i den övre zonen av dess struktur
- kragen förhindrar att stiftet glider i h?let .
- vägghyllor
- undertak
- elinstallationer
- kabelrännor
- pannor
- radiatorer
- belysning
- badrumsutrustning.
Användning h3> - betong< /li>
- solid tegel
- solid silikatetgel
- perforerad tegel
- ih?lig silikatetgel
- gasbetong
< li>gipsskivor.
Teknisk data
| Vikt: | 1,5 kg |
| Höjd: | 0,06 m |
| Längd/djup: | 0,13 m |
| Bredd: | 0,09 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | R-S3-UNO-10/20 |
| Producent: | Koelner |
| EAN-kod | 5906675272696 |
| Tillverkarens index: | R-S3-UNO-10/20 |
