Traper PVC-U 200/242 stengods med bar ände med packning
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Beslaget har ett uttag med en packning p? ena sidan och en "bar" ände p? den andra. Muffsidan är avsedd att placeras p? ett stengodsrör, och sidan med tappände är avsedd att sättas in i hylsan p? ett PVC-rör.
Teknisk data
| Diameter: | 200/242 mm |
| Producent: | Kaczmarek |
| Applikation: | anslutning av ett stengodsrör i tappänden med en packning i hylsan på ett PVC-rör |
| Vikt: | 2 kg |
| Längd: | 250 mm |
| Höjd: | 0,25 m |
| Längd/djup: | 0,3 m |
| Tillverkarens index: | 736253300 |
| Bredd: | 0,3 m |
| Färg: | orange |
| Nej. tillverkarens katalog: | 736253300 |
