Traper PVC-U 160/190 stengods med bar ände med packning
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Nej. tillverkarens katalog: | 736233300 |
| Färg: | orange |
| Producent: | Kaczmarek |
| Diameter: | 160/190 mm |
| Applikation: | övergång av stengodsröret till tappänden med en packning för PVC-röret i hylsan |
| Vikt: | 1,1 kg |
| Längd: | 208 mm |
| Höjd: | 0,2 m |
| Längd/djup: | 0,2 m |
| Bredd: | 0,2 m |
| Tillverkarens index: | 736233300 |
