Traper PVC-U 160/176, gjutjärn, tappände med packning
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
L?ter dig byta fr?n gjutjärnsavlopp till polypropen. Gjutjärn p? tappänden med en packning, PVC i hylsan.
Mycket enkel och snabb installation, setet inneh?ller en packning som förhindrar att obehagliga lukter tränger in och skyddar mot läckor.
Teknisk data
| Färg: | orange |
| Nej. tillverkarens katalog: | 734233300 |
| Diameter: | 160/176 mm |
| Producent: | Kaczmarek |
| Applikation: | gjutjärnsanslutning i tappänden med PVC-packning i hylsan |
| Vikt: | 0,4 kg |
| Längd: | 178 mm |
| Höjd: | 0,18 m |
| Längd/djup: | 0,2 m |
| Tillverkarens index: | 734233300 |
| Bredd: | 0,2 m |
