Traper PVC-U 110/124 gjutjärn, tappände med packning
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Ansökan
- transport av sanitärt avlopp.
Teknisk data
| Diameter: | 110/124 mm |
| Producent: | Kaczmarek |
| Applikation: | gjutjärnsanslutning i tappänden - PVC i uttaget |
| Vikt: | 0,15 kg |
| Längd: | 132 mm |
| Höjd: | 0,14 m |
| Längd/djup: | 0,15 m |
| Tillverkarens index: | 734203300 |
| Bredd: | 0,15 m |
| Färg: | orange |
| Nej. tillverkarens katalog: | 734203300 |
