Tätning för korrugerat axelrör 630 Pipelife extern
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Teknisk data
| Nej. tillverkarens katalog: | 934130111 |
| Producent: | Pipelife |
| EAN-kod | 5905485472715 |
| Tillverkarens index: | 934130111 |
| Vikt: | 1,8 kg |
| Höjd: | 0,05 m |
| Längd/djup: | 0,63 m |
| Bredd: | 0,63 m |
