Skyddshylsa 200, l?ng 240
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Beslag används för passager genom byggnadsväggar (väggar och tak), PVC-U-kanaler.
< span>Mufflen har en packning som säkerställer täthet och förhindrar att grundvatten kommer in i brunnen eller byggnaden.
Teknisk data
| Höjd: | 0,24 m |
| Längd/djup: | 0,25 m |
| Tillverkarens index: | KGF-S/B 200/240 |
| Bredd: | 0,25 m |
| Färg: | vit |
| Nej. tillverkarens katalog: | KGF-S/B 200/240 |
| Diameter: | 200 mm |
| Producent: | Hydrobud |
| Applikation: | Täckning och tätning av PVC-rör vid genomföringar genom väggar och betongringar. |
| Vikt: | 1,75 kg |
| Längd: | 240 mm |
