Skyddshylsa 160 l?ng 240
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Vikt: | 1,4 kg |
| Längd: | 240 mm |
| Höjd: | 0,24 m |
| Längd/djup: | 0,2 m |
| Bredd: | 0,2 m |
| Tillverkarens index: | KGF-S/B 160/240 |
| Nej. tillverkarens katalog: | KGF-S/B 160/240 |
| Färg: | vit |
| Producent: | Hydrobud |
| Diameter: | 160 mm |
| Applikation: | Täckning och tätning av PVC-rör vid genomföringar genom väggar och betongringar. |
