Skyddshylsa 110 l?ng 240
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Tekniska data
R?vara: polystyren
Användning
Täckning och tätning av PVC- och PE-rör vid genomföringar genom väggar och betongringar.
Teknisk data
| Tillverkarens index: | KGF-S/B 110/240 |
| Bredd: | 0,15 m |
| Färg: | vit |
| Nej. tillverkarens katalog: | KGF-S/B 110/240 |
| Diameter: | 110 mm |
| Producent: | Hydrobud |
| Applikation: | Täckning och tätning av PVC-rör vid genomföringar genom väggar och betongringar. |
| Vikt: | 0,86 kg |
| Längd: | 240 mm |
| Höjd: | 0,24 m |
| Längd/djup: | 0,15 m |
