PVC-U avloppsrör 160x4.0x2000 klass N SN4 skummad Wavin
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Ansökan
- För underjordisk icke-tryckdränering och avlopp utanför byggnadskonstruktioner - applikationsomr?de U.
Teknisk data
| Färg: | Orange |
| Tjocklek: | 4 mm |
| Diameter: | 160 mm |
| Vikt: | 8,5 kg |
| Längd: | 2000 mm |
| Nej. tillverkarens katalog: | PVRU-160-40-2000-SP-749 |
| Producent: | Wienerberger |
| EAN-kod | 5907444521762 |
