PVC-U avloppsrör 110x3,2x1000; SN8 skummade Wavin
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Användning
- Symbol för användningsomr?de B,
- Plastkanalsystem för utsläpp av avfall och avlopp (vid l?ga och höga temperaturer) inuti byggnadskonstruktionen och underjordiska system.
Teknisk data
| Tjocklek: | Orange |
| Diameter: | 3,2 mm |
| Förpackning: | 110 mm |
| Antal på pall: | 30 kg |
| Producent: | PVRU-110-32-1000-SP-1373-N |
| EAN-kod | SN8 skummade Wavin |
| Plats för installation: | ÄR ÖVER |
| Tillverkarens index: | 4779018472289 |
| Färg: | 3045133 |
