PP avloppstvärstycke 110x110x100/45°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- Skapar beläggningar som är resistenta mot vatten och väderförh?llanden,
- När lösningsmedlen avdunstar skapas en färgbeläggning som är resistent mot vatten och väderförh?llanden ,
- ?terfuktar underlag mycket väl,
- Den har hög vidhäftning till de flesta mineraliska underlag som används i konstruktion.
Användning
- Byggnadsfasader,
- Eternit- och asbestfria tak- och väggbeklädnader ,
- Cementtakpannor,
- Betongtillbehör.
Teknisk data
| Vikt: | 4,2 kg |
| Höjd: | 0,3 m |
| Längd/djup: | 0,11 m |
| Bredd: | 0,3 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496101330 |
| Producent: | Sanibud |
| EAN-kod | 5905485412957 |
| Tillverkarens index: | 3496101330 |
