PP avlopps t-shirt 50x50/67°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Kännetecknande egenskaper
- < li>motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen,
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
Teknisk data
| Tillverkarens index: | 3495200759 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3495200759 |
| Tjocklek: | 1,8 mm |
| Producent: | Pipelife |
| Diameter: | 50x50 |
| Förpackning: | 50 st. |
| Vikt: | 0,4 kg |
| Höjd: | 0,16 m |
| Längd/djup: | 0,08 m |
| EAN-kod | 5905485409292 |
| Bredd: | 0,1 m |
