PP avlopps-t-shirt 32x32/88° vit
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Kännetecknande egenskaper
- < li>motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen,
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
Teknisk data
| Diameter: | 32x32 |
| Förpackning: | 50 st. |
| Vikt: | 0,4 kg |
| Höjd: | 0,15 m |
| Längd/djup: | 0,05 m |
| Bredd: | 0,1 m |
| Tillverkarens index: | 34966100124 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 34966100124 |
| Tjocklek: | 1,8 mm |
| Producent: | Pipelife |
