PP avlopp t-shirt 75x75/87°
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Kännetecknande egenskaper
- < li>motst?nd mot höga och l?ga temperaturer,
- slät yta förhindrar avsättning av feta ämnen,
- hög motst?ndskraft mot kemikalier, stötar, isproppar,
- hög h?llbarhet.
Teknisk data
| Höjd: | 0,2 m |
| Längd/djup: | 0,1 m |
| Bredd: | 0,15 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 3496101268 |
| Producent: | Pipelife |
| EAN-kod | 5905485412902 |
| Tillverkarens index: | 3496101268 |
| Vikt: | 0,4 kg |
