PE100RC vattenrör 90x5,4 SDR17 PN10, 12 m, 2W
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Karakteristiska egenskaper
- Stumsvetsning,
- Svetsning med elektrosvetsfogar ,
- Anslutning med klämbeslag.
Användning
Teknisk data
| Längd: | 12m |
| EAN-kod | 4026294794919 |
| Material: | PE100 |
| Färg: | Blå |
| Höjd: | 0,9 m |
| Diameter: | 90 mm |
| Längd/djup: | 1 m |
| Förpackning: | st. |
| Bredd: | 0,9 m |
| Applikation: | Vattenförsörjningsinstallationer |
| Producent: | TT PLAST |
| Tryck: | PN 10 |
| Vikt: | 1,76 kg |
