PE100 armb?ge 90/30° SDR 17, l?ng formsprutad
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Kännetecknande egenskaper
- L?nga kopplingar av PE 100 kan elektrosvetsas och stumsvetsas,
- Beslagen är tillverkade med den centrala insprutningsmetoden, vilket garanterar en l?ng livslängd.< /li>
Teknisk data
| Producent: | Plasson |
| EAN-kod | 5900000019260 |
| Diameter: | 90-315 mm |
| Vikt: | 0,4 kg |
| Höjd: | 0,25 m |
| Längd/djup: | 0,09 m |
| Bredd: | 0,25 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 10101483 |
