Manh?lssteg DIN 1212 G-ES, 2 h?l, fastskruvade med 2 skruvar
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Nej. tillverkarens katalog: | W0401-1212-1111-000 |
| Producent: | Icopal |
| Färg: | grå |
| Vikt: | 2,8 kg |
| Längd: | 0,18 m |
| Höjd: | 0,07 m |
| Längd/djup: | 0,18 m |
| Bredd: | 0,16 m |
