Manh?l DN315 B125 med teleskop
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Diameter: | DN 315 |
| Vikt: | 23 kg |
| Höjd: | 0,55 m |
| Längd/djup: | 0,37 m |
| Bredd: | 0,37 m |
| EAN-kod | 5907668709557 |
| Nej. tillverkarens katalog: | 1-331 012 315 00 |
| Tillverkarens index: | 1-33101231500 |
| Producent: | NORSON |
| Färg: | Orange och svart |
