Manh?l DN315 A15 med teleskop
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Teknisk data
| Bredd: | 0,37 m |
| Nej. tillverkarens katalog: | 1-331 015 315 00 |
| Tillverkarens index: | 1-33101531500 |
| Producent: | NORSON |
| Färg: | Orange och svart |
| Diameter: | DN 315 |
| Vikt: | 16 kg |
| Höjd: | 0,55 m |
| Längd/djup: | 0,37 m |
