Manh?l AO 600 H45 polymerbetong MARMOX utan ventilation, eliminerar ih?llande stöld, korroderar inte, är obrännbart och ekologiskt
Filer att ladda ner
Möjliga leveransalternativ
Har du några frågor?
Beskrivning
Täta brunn, polymerbetong, klass A15, frig?ng 600 mm, utan ventilation Marmox för toppning av avloppsbrunnar. Denna lucka uppfyller standarden PN-EN 124-5:2015 och dess tillverkning använder en patenterad teknologi för tillverkning av högkvalitativ polymerbetong.
Luckan har höga estetiska värden tack vare en snyggt mönster p? locket och tv? handtag som gör det lättare att lyfta locket. Utvecklingsplats Grupp 1 - (min. Klass A 15) omr?den avsedda uteslutande för fotgängare och cyklister.
PRODUKTREFERENSER tillgängliga p? marmox.com.pl i fliken designerzon.
DEN BÄSTA lösningen p? marknaden för att eliminera ih?llande stölder . IDEAL för installation i utkanten av städer och glesbygd. Typiskt produktanvändningsomr?deMASK;
- M – Mstad glesbefolkade zoner.
- A – Autostrada-zon utanför vägtrafik,
- S – snabbtrafikerade vägar utanför körfältet,
- K – Kolja.
M?tt och vikt:
- Diameter – 600 mm
- Höjd – 45 mm< /li>
- Vikt – 22 kg
Teknisk data
| Antal på pall: | 27 st. |
| Nej. tillverkarens katalog: | 0002M01 FINAL |
| Vikt: | 21 kg |
| Producent: | Marmox |
| Endurance: | A15 |
| Plats för installation: | Grönområden, områden som uteslutande är avsedda för fotgängare och cyklister. |
| Material: | Polymerbetong |
| Höjd: | 0,05 m |
| Längd/djup: | 0,72 m |
| Bredd: | 0,72 m |
