Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język
Filtry
Producent
Studnie
 
Studnie są nieodłącznym elementem każdego systemu drenarskiego, jaki projektuje się podczas budowy nieruchomości. Systemy te znajdują zastosowanie w rolnictwie i jako odwodnienia działek, parkingów, nieruchomości, dróg, placów, tuneli czy jakichkolwiek konstrukcji użyteczności publicznej.
 
Oferowane przez nas produkty cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością, co sprawia, że wykorzystanie ich w systemach odwodnieniowych gwarantuje wydajność i niezawodność. W ofercie znajdą Państwo studnię drenarską służącą do zbierania wód drenażowych. Jej rola polega na odprowadzaniu wody do kanalizacji deszczowej lub cieku wodnego. Warto zwrócić również uwagę na właz wykorzystywany, jako zwieńczenie studzienki kanalizacyjnej.
 
Wszystkie produkty oferowane są w korzystnych cenach i dostępne są od ręki. Zachęcamy do zapoznania się z ich specyfikacją i składania zamówień przez Internet. W razie pytań lub wątpliwości, nasi doradcy służą swoją wiedzą i doświadczeniem i czekają na Państwa telefony lub maile.
Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl