Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przepompownie

Przepompownie składają się z kompletnego urządzenia zbiornikowo-tłocznego wyposażonego w specjalną instalację oraz z systemu sterowania. Są wykorzystywane do odprowadzania ścieków komunalnych, sanitarnych, a także wód drenażowych i opadowych – trafiają one do wyżej położonego zbiornika lub są transportowane na duże odległości.
 
Nasza oferta dotycząca przepompowni skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i małych wspólnot sąsiedzkich, czy niewielkich zakładów przemysłowych. Przepompowanie mogą być instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są proste w obsłudze i bezpieczne w eksploatacji. Pełna automatyka sprawia, że nie wymagają stałej obsługi. Oferowane przez nas przepompownie zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami. Cechują je małe gabaryty, prosta konstrukcja, łatwy montaż, trwałość oraz możliwość wieloletniej eksploatacji.
 
Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru przepompowni. Wszystkie parametry urządzenia każdorazowo są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.
Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl