Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ogrodzenia

Ogrodzenie pozwala skutecznie zabezpieczyć teren posesji lub innego placu przed dostępem osób niepowołanych, a także zwierząt. Stanowi jeden z gwarantów bezpieczeństwa, zapewnia większy komfort użytkowania domu, wyznacza granice prywatności. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów jest odporne na upływ czasu, uszkodzenia mechaniczne, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (zmiana temperatury, nasłonecznienie, promieniowanie UV, śnieg czy deszcz). Dobrej klasy ogrodzenie nie sprawia kłopotów montażowych nawet na nierównym terenie.
 
Panele ogrodzeniowe wykonane są z ocynkowanych, a tym samym zabezpieczonych przed korozją drutów. Dzięki malowaniu proszkowemu charakteryzują się wysoką estetyką, a to pozwala na ich montaż również w miejscach reprezentacyjnych. Doskonale komponują się z zielenią, galanterią betonową, architekturą ogrodową, a także roślinnością. Panele ogrodzeniowe ze względu na swoją funkcjonalność oraz niską wagę zyskują stale na popularności.
 
Zachęcamy do zapoznania się produktami dostępnymi w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami.

Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl