Realbud.com
kontakt@realbud.pl / 500 126 247   07:00 - 17:00
Kontakt / Zarejestruj się /
Waluta
Język

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie biologiczne są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego szamba. To dzięki nim ścieki o charakterze socjalno-bytowym są unieszkodliwiane. Mechanizm ich oczyszczania nie jest skomplikowany. Najpierw lądują one w specjalnym zbiorniku, gdzie odbywają się procesy sedymentacji, flotacji i fermentacji. Częściowo oczyszczone trafiają do rur rozsączających i po rozprowadzeniu przesiąkają przez warstwę gruntu, gdzie następują procesy biologicznego doczyszczenia. Kolokwialnie mówiąc ze ścieków otrzymujemy wodę i nieszkodliwe związki mineralne, które są odprowadzane do ziemi.
 
W naszej ofercie znaleźć można oczyszczalnie biologiczne i drenażowe o różnych pojemnościach. Wszystkie są niezwykle proste w obsłudze. Którą zatem wybrać? Decyzję należy uzależnić od lokalnych warunków wodno-gruntowych, topografii działki oraz charakteru i wielkości obiektu. Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę przed zakupem, skonsultuj się z naszym doświadczonymi doradcami.
 
Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Zachęcamy do kontaktu z nami w razie pojawienia się pytań dotyczących produktów, lub wątpliwości przed zakupem. Z chęcią doradzimy odpowiednie rozwiązanie, które w pełni odpowie na Państwa potrzeby.
Waluta
Język
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl