SOLBET Akryl PLUS 12.2 primer, 5 kg, dypt penetrerende
Filer for nedlasting
Mulige leveringsalternativer
Har du spørsmål?
Beskrivelse
BRUK:
SOLBET Akryl Plus 12.2 primer er beregnet for grunning og forsterkning av por?se gips-, gips-papp-, sement- og pussunderlag kalk, sement-kalk osv. Den kan brukes under maling, lim, sparkel og puss p? vegger og bruksgulv, inne og ute i bygninger.
EIENDOMMER :
SOLBET Akryl Plus 12.2 primer er en vanndispersjon av akrylharpiks med tilsetning av hjelpemidler. Det trenger dypt inn i svake og spr? underlag, styrker dem, forbedrer vedheft av lim, plaster, maling etc. Det forhindrer dannelse av bobler og for rask utslipp av vann til underlaget. Skaper vanndampgjennomtrengelige belegg som beskytter mot misfarging.
TEKNISKE DATA OG PARAMETRE:
- < li>Forbruk: fra 0,05-0,2 kg/m2 avhengig av underlagets sugeevne
- Underlag og omgivelsestemperatur: fra +10°C til +25°C li>
- Pakkest?rrelse: 5 kg
- Lagring: 12 m?neder fra produksjonsdato, i tett lukket, original og uskadet emballasje, i t?rre rom (anbefalt lagring p? paller) ul>
